Anne Adaylarının Tercih Edebilecekleri Çantalar

Anne Adaylarının Tercih Edebilecekleri Çantalar

797
0
PAYLAŞ

Anne adaylarının ve bebek sahibi olan annelerin şıklığından ödün vermemek istedikleri bir konuda bebek çantaları. Bebek çantaları bir annenin olmazsa olmazı. Yanında mutlaka bulundurması gereken bebek çantaları ile de şıklığını bozmak istemeyen anneler de vardır. Bebek arabasıyla uyumlu olan bebek çantasının yerine bir çok kıyafeti ile kombinleyebileceği bebek çantası tercih etmekte mümkün.

Bebeklerin ihtiyaç duyacakları her şey bu çantalarda olmalıdır. Ve bu çantaların içinde olması gereken şeylerin öyle pek de kısa bir listesi olmadığından dolayı son derece kullanışlı olmalıdır. Bebek bakım çantalarının çok fazla gözü vardır ve o gözlere gerektiğinde hemen ulaşılması gereken şeyler konulur.

Yeni Trend Bebek Çantaları

Çoğu bebek çantaları anne değil de bebek düşünülerek tasarlanmıştır. Renkleri, üzerlerindeki çizgi film karakterli baskıları… Hiç bir kıyafete uymaz ve kadınların kendilerini şık ve rahat hissetmesine neden olmaz. Kadınlar için bu kadar önemli bir aksesuar olan çantaları bebek sahibi olunca boyut, şekil, kullanış bakımından kadının ruh halinin dışına çıkması nasıl olumsuz bir etkiye neden olur tahmin etmek zor olmasa gerek. Unutulmamalı ki istediğiniz gibi bir çantaya sahip olmak huzurlu ve rahat olmanızı sağlayacak ve bu durumda bebeğinize yansıyacaktır. İkinizin mutluluğunuzdan daha önemli bir şey yoktur. Bebek bakım çantalarının içi bebeğin ve annenin ihtiyaçlarına cevap vermeli dışı da annenin şıklığını tamamlamalı diye düşünen çanta tasarımcıları yeni modeller tasarlamaya başladılar. Annelerin hayatını kolaylaştıran şık ve rahat çanta nasıl olmalı diyorsanız ve bir türlü seçemiyorsanız size de fikir vermesi için Türkiye de rahatlıkla bulabileceğiniz şık ve kullanışlı olduğunu düşündüğüm modelleri inceleyebilirsiniz.

Çanta üreticilerin dikkatini çeken hem şıklığı sağlayan hem de bebeğin ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilmeye yönelik yeni piyasaya sürülmeye başlayan bu çantaların yanı sıra günlük hayatta herkesin kullandığı çantaları da tercih edebilirsiniz. Büyük kol çantaların sizin imdadınıza yetişebileceği gibi son zamanların trendi sırt çantalar da yardımınıza yetişecektir.

Anne Adaylarının Tercih Edebilecekleri Çantalar

Büyük Kol Çantaları Bugünler İçin

Büyük kol çantaların gözsüz olması kullanışsız olarak sizi düşündürmesin. Büyük kol çantalarını düzenli kılan çanta organizerleri ile bebeğinizin eşyalarını da düzenli bir şekilde çantanıza yerleştirebilirsiniz. Hem kullanışlı olacak olan bu çantalar ile hem de şıklığınızı yakalayabilirsiniz. Çok eşya doldurulması ile şişkin görünen büyük kol çantalarının bu görünümünden uzaklaşmak için özellikle anneler geniş tabanlı çantaları tercih etmeliler. Tercih edecekleri geniş tabanlı büyük kol çantaları ile bu şişkin görünümden uzaklaşabilirler. Diğer bir ayrıntı da çanta askıları. Çanta askılarının kısa olması da çantanızı kullanışsız yapabilir. Elde taşımak tercihim diyorsanız kısa askılar sizi rahatsız etmeyecektir ama çantanızı kolda kullanmayı tercih ediyorsanız bu ayrıntıya da dikkat etmekte fayda var.

Anne Adaylarının Tercih Edebilecekleri Çantalar1

Sırt Çantaları Sizi Çok Rahatlatacak

Sırt çantalarına gelecek olursak. Sırt çantalarında kol çantalarına göre seçenek daha bol. Bir çok gözlü seçenek bulabileceğiniz gibi sade seçenekler de bulmanız mümkün. Günlük hayatta spor tarzınız varsa bol gözlü, zımbalı sırt çantaları sizin için tercih olabilir. Daha çok klasik şıklığı tercih ediyorsanız sade seçenekler sizin için daha uyumlu olacaktır. Sade seçeneklerin gözü olmaması kullanışsız olacağı yönünde sizi yanıltmasın. Yine geniş kol çantalarında kullanıldığı gibi çanta orginizerler imdadınıza yetişecektir. Günümüzde çok fazla sırt çantası seçeneğinin olması anne adaylarına ve yeni annelerin işine çok yarayacak.

Anne Adaylarının Tercih Edebilecekleri Çantalar2

Spor Çantaları En Tercih Edilenler

Spor çantalarda annelerin çok tercih ettiği modeller arasında. Çeşitli markaların geniş ve bol gözlü kol çantalarını anneler çok tercih ediyor. Bu modellerin arasında sadece spor kombinleri tamamlayan modeleri bulmanın yanı sıra klasik şıklığı tamamlayan modelleri de bulmak mümkün. Artık spor eşyalarında sıkça kullanılan parlak renkler ve parlak kumaşlar onları daha çok günlük kullanılabilir hale getiriyor.