Bitmeyen Moda Spor Ayakkabısı

Bitmeyen Moda Spor Ayakkabısı

790
0
PAYLAŞ

Son yıllarda spor ayakkabıları spor kombinlerle kullanılır ya da eşoftmanların altında kullanılmalı tabuları yıkıldı. Artık çok rahat bir klasik pantolonla ya da kalem eteklerle bile bayanlar kullanır oldu. Üstelik bu tarz oldukça da sevildi ki daha çok uzun yıllar kullanılacağı benziyor. Tabi spor ayakkabılarda da çeşitler bir o kadar arttı. Her kombinin altına kullanılan spor ayakkabılarının da artık bir tarzı var. Her marka kendi modellerini birde klasik hale getirerek satışa sunar hale geldi.

Onlar Tam Bir Star

Bir zamanlar eşoftmanların altında hatta basket şortlarının altında giyilirken gördüğümüz adidas all star modelleri artık düz renkleri ile klasik kombinlerin vazgeçilmez hale geldi. Bir şey diyeyim mi bu all starlar öyle bir hale geldi ki artık klasik bir takımın altında bile en star parça haline geldi. En son çıkan all star modelleri tamamen düz renklere sahip olanlar ve ön detayı dore, lame olanları bir hayli fazla sevilenlerinden.

onlar tam bir star
Her renk all starlar her türlü kombinin kurtarıcısı.

onlar tam bir star2Beyaz spor ayakkabılar her dolabın olmazsa olmazlarından. Eğer bu sıralar deli divane beyaz spor ayakkabı arıyor ve kararsızsanız bu all starlar tam size göre. Hem klasik şıklığı hem de spor şıklığı tamamlama da birebirler.

onlar tam bir star3Siyah kombinler benim için 1 numara diyorsanız bu all starlara ne dersiniz. Siyah kombininize bir ışıltı katarak ayağınızda tam bir star olacağı gibi sizi de star yapmayı başaracaktır.

onlar tam bir star5

Havalı Air Max’ler

Gelelim Nike’a. Nike denildi mi bu sıra akla gelen tek model ve en çok tutulan model şüphesiz air max modelleri. Unisex olan bu modeller hem erkeklerin hem de bayanların çok tercihi ettiği bir model. Şüphesiz türlerinin içinde starlardan. Özellikle bu modellerinde düz renkleri çok tutulduğu gibi renkli modelleri de bir o kadar kullanılıyor.

Havalı Air Max'ler Havalı Air Max'ler2Bahsettiğimiz gibi düz renkler en çok sevilenlerden çünkü kullanımı çok daha çeşitli. Eskilerde ki gibi içinde çok renk bulunduran ayakkabılar çok daha fazla kombinle kullanılır tabusu yıkıldı. Artık düz renkler çok daha kullanışlı olduğu düşünülüyor.

Havalı Air Max'ler1Düz ama bir o kadar da renkli modeller sade kombinleri hareketlendiren kusursuz yapan parça.

Havalı Air Max'ler3Retro desenli modeller ise tamamen tarzını dışarıya vurmana yardımcı olan modellerden.

Yeni Gözde New Balance

Her ne kadar kalıp olarak kotlara yakıştırılan new balance modelleri sizi yanıltmasın. Onlar klasik spor şıklığının gözde parçalarından. Bu markada düz renk modelleri rast gelmese de bir kaç rengi çok güzel beraber bir araya getirmeyi başarıyor. Hem rahatlığı hem de şıklığı arıyorsanız bu ayakkabılar tam size göre

yeni gözde new balance yeni gözde new balance1
Spor Ayakkabı İle Kombinler

spor ayakkabı kombinleriBir Air Max’i neden tercih etmelisinizin kanıtı. Öyle değil mi? Air Max’in düz renklerdeki şıklığı size de şıklık katacaktır. İşte spor şıklığı.

spor ayakkabı kombinleri1
New Balance’ı böyle klasik şıklığa çevire bileceğinizi tahmin edebilmiş miydiniz? İşte bu rahat ayakkabılar böyle de güzel tamamlayıcılar.

spor ayakkabı kombinleri3

spor ayakkabı kombinleri6spor ayakkabı kombinleri5 spor ayakkabı kombinleri2Gelelim All Starlara işte size iki kombin sizi sadece kotlarla yapılmış bu kombinler şaşırtmasın. Onlar hem klasikliğin hem de spor şıklığının tamamlayıcıları.