CLINIQUE

CLINIQUE

760
0
PAYLAŞ

Kozmetik dünyasında güzelliğin pek çok yüzü vardır. Pek çok stil ve ürün kozmetik dünyasında mevcuttur. Bütün bu kültür ve toplulukların ötesinde, bazı bayanlar başka bir yol izlemek izlerler ve kişisel bakıma önem verirler. Kimileri daha azıyla yetinirken kimileri en iyiyi hayal ederler ve kendileri için zirvede olanı isterler. Bayanlar her zaman doğal güzelliklerini geliştirecek bir yön ararlar. Clinique ile yönünüzü belirleyin!

Her cilt yapısına uygun, birçok model ve ürünleriyle Clinique cildinizi en az sizin kadar düşünüyor. Clinique makyaj ürünleri kişisel bakımına önem veren ve aynı zamanda kaliteyi arayan bayanların kozmetik markası tercihidir. Clinique, doğal güzelliği korumayı amaçlayarak tasarlanmış, geliştirilmiştir. Her cilt yapısına uygun zengin ürün seçenekleri ile ilgi çekmektedir.
maxresdefault
Cliniique, 1968 yılında dermatologlar tarafından ilk prestijli kozmetik markası olarak kurulmuştur. Clinique her zaman her farklı cilt tipine uyum sağlayan yüksek kaliteli ürünler yaratmayı amaçlamıştır. Clinique markasının kişiye özel yaklaşımı ve son teknoloji ile geliştirilmiş ürünleri ile dünyanın lider cilt bakım markası haline gelmiştir.
Clinique, cilt bakım ve makyaj ürünleri konusunda tüketicileri tarafında olumlu yorumlar almakta olup çokça tercih edilen markalar arasında yerini almıştır.
Markanın tüm cilt bakım ve makyaj ürünleri dermatologlar tarafından alerji testinden geçmiş olup %100 parfümsüzdür. Bu özellikleri ile son derece güvenle kullanılabilecek bir kozmetik markasıdır.
http://www.dermoeczanem.com/clinique
clinique-logo.74948.100