Düğün Saçı Nasıl Olmalıdır Düğün Saçı Modelleri

Düğün Saçı Nasıl Olmalıdır Düğün Saçı Modelleri

1378
0
PAYLAŞ

Bayanların belki de hayatlarında ki en önemli anlardan biri de kendisinin düğün günü ve saatleridir. İşte bu yüzden o kadar heyecanlıdırlar ki onların o günkü tüm yapacaklarını mazur görmeliyiz.Düğün günü gelinin en önemli tamamlayıcılardan biriside yapacağı düğün saçı olacaktır. Peki Düğün saçı yapımı nasıl olmalıdır?  Bu model günlük hayattaki yaptığınız topuz ya da örgü gibi mi olmalıdır yoksa görkemli taçla süslenmiş bir saç şekli mi olmalıdır. İşte burada iş sizin fikirlerinize düşecektir.

Saç yapımı yapmadan önce sizin ne istediğiniz önemlidir. Saçınız hangi tür yapıma uygundur topuz için uygun mudur? yoksa kısa bir saçsa nasıl bir saç yapımı olmalımıdır? seçimi iyi yapmak gerektir. Yapacağınız saç türü tek başına varmış gibi düşünmeden yapın eğer partneriniz kısa ise topuz yaptırmanız bir boy farkını ortaya çıkartacaktır bir de topuklu ayakkabı düşünürseniz bu oldukça kötü bir durum olacaktır. Saç yapımı yapılırken saçlarını çiçeklerle ya da tokalarla birleştirerek güzel bir görünüm elde etme imkanız olabilir.

Sizin istediğiniz saç yapımı kadar seçtiğiniz kuaförde önemlidir. Her zaman gittiğiniz kuaförü seçmeniz yaptıracağınız saçında istediğiniz tür de olması kadar önemlidir. Düğün saçı yapılırken düğünü yapacağınız ortamı da düşünmelisiniz Mesela kır düğünü olarak yapacaksanız çıkacak rüzgarı da hesaplayarak ona göre bir saç yapımı yaptırmanız gerekir. Saçınızı yaptırdıktan sonra duvağınızı seçmeniz sizin için daha önemli olacaktır.

Gelin Başı Modelleri

Gelin adayları için saç stili seçmek epey zahmetli bir iştir. Hangi gelin saçı modelini yaptıracaklarına bir türlü karar veremezler. Ancak gelin saçı seçerken güzel olan saç modelini değilde, size ve saçınıza uygun bir modeli seçtiğinizden emin olmalısınız. Başka birisinde güzel ve hoş gözüken bir saç modeli , size o kadar da yakışmayabilir. Tabi ki tam tersi de mümkün, başkasında güzel durmayan bir saç modeli de sizde harika durabilir. Bu yüzden görünüşünden ziyade size uyan bir gelin saçı seçmeniz gerekmektedir. Kaynak

Sizin için en şık gelin başı modellerini derledik. Bu özel ve güzel günde saçlarınızı seçmenize bir nebze katkıda bulunabilirsek ne mutlu 🙂