LANSINOH

LANSINOH

628
0
PAYLAŞ
lansinoh

Her anne bebeği için her şeyin en iyisini ve en güzelini ister. Bebek için en başlangıç emzirmeden geçmektedir. Emzirmek her ne kadar doğal yolla yapılan bir durum olsa da bazı anneler bu konuda desteğe ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda da Lansinoh 30 yılı aşkın zamandır emzirme konusunda ürünlerini geliştirerek anne adaylarının hizmetine sunmaktadır. Emzirme konusunda annelere daha uzun emzirebilmeleri için gerekli cesaret ile birlikte gereken desteği vermektedir.

lansinoh krem
Lansinoh, anne adayları ve bebeklerini düşünerek o hassas dönemde anne adaylarının hayatlarına kolaylık getirme adına tasarlanmış ve üretilmiş bir markadır. Anne adaylarının hamilelik dönemi ve sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünler mevcuttur.
Lansinoh Lanolin göğüs ucu kremi, Lansinoh markasının ilk ürünlerindendir. Lanolin, emzirirken göğüs ucunun ağrı yapması nedeniyle bebeğini emzirmekte zorluk çeken Resheda Hagen tarafından üretilen bir üründür. İlk olarak Resheda’nın mutfağında başlayan ürün daha sonraları dünya çapından 60’tan fazla ülkede anneler ile rahat bir emzirme dönemi geçirmeleri için buluşmuştur. Lansinoh alkol içermeyen lanolin anlamına gelmektedir ve etken maddesi lanolindir. Emziren anneler için kurtarıcı nitelikte bir üründür.
Emzirmenin bebek sağlığı açısından önemini bilen ve önemseyen Lansinoh, annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için üretilmiş bir markadır. 60’tan fazla ülkede annelerin emzirme dönemlerini daha kolay bir şekilde geçirebilmeleri için satışa sunulmuştur. Emzirme dönemi anne ve bebeği tarafından öğrenilen bir süreçtir. Bu süreçte de desteğe ihtiyacı olan annelerin yanında destek vermektedir.
http://www.dermoeczanem.com/lansinoh

lansinoh3