Rahatlığın Şıklığı Sırt Çantası Modası

Rahatlığın Şıklığı Sırt Çantası Modası

787
0
PAYLAŞ

Bu senenin vazgeçilmezlerinin arasında şüphesiz sırt çantası modası da var. Geçen kış sezonunda çokça kullanılan sırt çantaları, yaz mevsiminin de vazgeçilmezi. Gözümüz büyükçe kol çantalarına alışmışken yeni bir rahatlık olan sırt çantaları da artık vazgeçilmezler arasında. Sadece spor şıklığın adresi olmayan sırt çantalar, 2016 yeni model sırt çantaları ile klasik şıklığı da tamamlar halde. Hem yolculukta rahatça kullanacağınız sırt çantaları olduğu gibi ofis ortamında kullanabileceğiniz şıklığınıza uygun bir çok modeli de bulmak mümkün.

elle-2016-canta-koleksiyonuModellerde en çok dikkat çeken detay ise düz formda olmaları. Son zamanlarda en çok tercih edilen sade şıklığını çantalarda da bulmanız mümkün. Sırt çantalarını tercih edilebilir kılan özellikleri düz, sade ve kendini rengi yada ufak bir kaç detayı ile gösteriyor olması. Böylelikle kendini eski hantal ve gözü yoran formundan kurtararak kibar ve göze hoş görünen yeni forma soktu.

2016-çanta-trendleri
Fazla sadelik bana göre değil diyorsanız sizin içinde seçenekler fazla. İmdadınıza doreler, lameler ve gümüş, bronz renkleri ile son zamanların parlak modellerini her şartta kullanabilirsiniz. Artık dore ayakkabılar veya çantalar sadece özel günlerde kullanılan parçalar değil, sokak şıklığının da birer parçaları haline geldiler. Bunun en büyük göstergesi ise spor ayakkabılarında kullanılan dore ve lame detayları. 2016 modası, spor ayakkabılarında kullanılan dore ve lame detaylar ile sokak şıklığını yakalattığı gibi çantalarda kullanılan bu detaylar ile de sadelikten kurtarıyor. Çantada kullanılan diğer bir şıklık detayı ise payetler. Payet detayları da hem spor şıklığını hem de klasik şıklığını tamamlayanlardan.
Diğer bir alternatif ise her an kullanılmaya başlanan portföy çantaları aratmayacak minik sırt çantaları.  Aynı portföy çantalar gibi küçük bir dokunuşla şıklığı yakalayabilirsiniz.

5710c67c67b0a919b80ec524
Spor şıklık vazgeçilmezim diyenlerin de seçenekleri fazla. Çok fazla tercih edilmeye başlanan sırt çantaları özünü kaybetmiyor. Spor şıklığını halen yakalatmayı sürdüren sırt çantaları sadece daha çok günlük kullanılmak için küçüldüler. Seyahat ve spor için kocaman tasarlanan sırt çantalarına alternatif olarak küçük ve sokak şıklığını yakalamanızda yardımcı olacak yeni modeller eklendi.

4-sırt-çantaları-ellerde_mini
Sırt çantalarının neden moda olduğu artık çok daha aşikar. Modelleri ile bir çok alternatif sunarken şıklığı yakalamanıza da yardımcı oluyor, rahatlığı ise cabası. 2016 sonbahar-kış kreasyonunda sırt çantası modellerinde sizleri neler bekliyor hep birlikte göreceğiz.