Yağmur Çizmeleri Nasıl Kombinlenir

Yağmur Çizmeleri Nasıl Kombinlenir

1288
0
PAYLAŞ

Çizmeler şüphesiz sonbahar ve kış mevsimlerinin en kullanışlı ayakkabısı. Özellikle yağışlı günlerin kurtarıcısı. Çizme çeşitleri ise oldukça fazla. Çeşitliliği fazla olan bu çizmeleri kombinlemek de oldukça kolay. Her tarza uygun bu çizmeler çok seviliyor.

Son yılların favori modelleri ise yağmur çizmeleri. Yağmurlu sonbahar günlerinin en kullanışlı ayakkabılarından yağmur çizmeleri farklı kombinlere kolayca uyum sağladığı için tercih ediliyor.

Yağmur çizmeleri sonbahar aylarına girdiğimiz şu günlerde tekrar dolaplardan çıkmaya başladı. Hem yağmura karşı en iyi alternatif olmaları hem de tarz duruşlarıyla yağmur çizmeleri günlük giyimdeki yerini korumaya devam ediyor. Yağmur çizmeleri sayısız kıyafet kombinine de harika bir şekilde eşlik eden parçalardan biri.

Renk, Renk Yağmur Çizmeleri

Özellikle bu botların bir çok rengi ve desenli oluşu çok seviliyor. Üstelik desenleri ve renkleri kombinleri uyumsuz hale getirmiyor. Tam tersi bir tarz oluşmasına yardımcı oluyor.

renk-renk-yagmur-botlari1 renk-renk-yagmur-botlari2
renk-renk-yagmur-botlari4
Desenli Yağmur Çizmeleri

Düz renklerde yağmur çizmelerini bulmak mümkün olduğu gibi desenli yağmur botlarını bulmak mümkün. Çok fazla oldukları gibi tercih edenlerde bir o kadar fazla. Çok fazla renkli ve çok parçalı kombinler yapmıyorum diyorsanız bu çizmeler tam size göre.

desenli-yagmur-botlari desenli-yagmur-botlari2 desenli-yagmur-botlari3
Birbirinden Renkli Kısa Yağmur Botları

Bu modellerin bir de kısa modellerini tercih etmeniz mümkün. Fiziğinizden dolayı veya kullanımından dolayı uzun tercih etmek istemiyor ama bir o kadar renkli ve eğlenceli kombinler oluşturmak istiyorsanız bu modeller tam size göre ve modanın dışında kalmamanızı sağlayacak bir alternatif.

kisa-yagmur-botlari kisa-yagmur-botlari1 kisa-yagmur-botlari2 kisa-yagmur-botlari3

Siyah Olmazsa Olmazım

Siyah kombinlerimin vazgeçilmezi diyorsanız tabi ki bu modellerin siyah renklilerini de tercih etmeniz mümkün. Hem de modellerdeki alternatif diğer renklere göre daha fazla. Siyah şüphesiz sonbahar ve kış mevsimlerinin en çok tercih edilen rengi ve en kullanışlı rengi. Ben siyahın dışına çıkmam benim için vazgeçilmez diyorsanız bakın bu modeller tam size göre

desenli-yagmur-botlari1 renk-renk-yagmur-botlari3 siyah-olmazsa-olmaz siyah-olmazsa-olmaz1 siyah-olmazsa-olmaz2 siyah-olmazsa-olmaz3 siyah-olmazsa-olmaz4 siyah-olmazsa-olmaz5

Yağmur Çizmesi Kombinleri

Sonbaharın hafif serin havasında ince çoraplarla hala jean şortlarınızı giyebiliyorken en iddialı kombinlerden birine de imza atabilirsiniz. Jean şortunuz, uzun hırkanız ve altına giyeceğiniz yağmur botlarınızla şehirdeki onlarca festivale ve hafta sonu etkinliğine katılarak cool tarzınızla dikkat çekebilirsiniz. Aynı şekilde yağmur çizmelerinizin içerisine dizüstü çoraplar giyip üzerine mini deri eteğinizi veya jean eteğinizi geçirerek yine iddialı bir kombin oluşturabilirsiniz.

yagmur-botlari-kombinleri2

Biraz daha soğuk günlerde ise kalın hırkanız ve dar jeaninizin üzerine giyeceğiniz yağmur botlarınızı başınızda botunuzla aynı renkte bir şapka veya bereyle tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde boyunuzla aynı renkte veya uyumlu renklerde bir hırka seçerek uyumu bu iki parça arasında yapabilirsiniz.

yagmur-cizmesi-kombinleri yagmur-cizmesi-kombinleri1Özellikle eteklerin ve elbiselerin altına tercih edeceğiniz yağmur botları farklı bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Düz ve az renk tercih ettiğiniz kombinlerinizin altına giyeceğiniz bu renkli çizmeler ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. aynı zamanda renkli kombinlerinizin altına kombininizin içindeki bir renkten tercih edeceğiniz çizme de kombininizi tamamlayacaktır.

yagmur-botlari-kombinleri8 yagmur-cizmeleri-kombinleri3 yagmur-cizmeleri-kombinleri4 yagmur-cizmesi-kombinleri2 yagmur-cizmesi-kombinleri6 yagmur-cizmesi-kombinleri7
Aynı zamanda tayt ve tunikle yapacağınız kombinlerinize de tarz katabilirsiniz. Etekleriniz ve uzun çizmenizden çıkacak çoraplarınızla da çok tarz gözükeceksiniz.

yagmur-botlari-kombinleri3