Yün Mont Modası Kapıda

Yün Mont Modası Kapıda

1379
0
PAYLAŞ

Geçen yıldan gözümüzün alışık olduğu salaş yün ve kaşe montların sezonu yaklaştı. Genel olarak son yıllarda tercih edilen modeller sade, oturtmasız ve de uzun. Bu modeller ise herkesin tarzına derman klasik sevenlerin de, spor sevenlerin de favorisi.

Kaşeler çok fazla spor kullanılmazken bu modeller ile spor tercih edenlerin bir numaralı tercihleri oldu. Salaş kesimi öyle bir hava katıyor ki kullanmayan bin pişman. Özellikle çok kalın ürünler olmadığından kullanım süreleri diğer kalın montlar göre daha avantajlı. Peki soğuk yerlerde yaşıyor ya da çok üşüyorsanız bu montları tercih edemez misiniz? Tabiki de sizde çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü bu montlarla öyle kombinler yapılıyor ki sizi sıcacık tutmaya birebir hale geliyorlar. Bu salaş kaşelerin ve yün montların içine giyilen kont ve deri montlar soğuk kış günlerini sıcak geçirmenize yardımcı oluyor. Bir de bu kombinlere uzun ve büyük atkılar eklendi mi sizden iyisi olmayacak.

Yün Mont Ceket Kombinleri

deri-ceket-yun-mont-kombin
Deri ceketlerle yapılan yün mont ve kaşe kombinleri size farklı bir hava katacaktır. Kullanacağınız montların sade olmasın önemli. Fazla detaylı ve vücudunuza oturan montlarla yapacağını bu kombin size şıklık değil rüküşlük katacaktır.

yun-mont-kot-ceket-kombiniBlazer ceketlerinizin üzerine bile çok rahat kaşe ve ya yün montları alabilirsiniz. Size tam bir tarz ve farklılık katacaktır.

Uzun Kaşeler Çok Seviliyor

uzun-kaseUzun kaşeler çok sevildi. Çok farklı modelde ve renkte uzun kaşe modellerini bulabilirsiniz. Özellikle fark ettiğiniz gibi uzun kaşeler önü açık kullanımı daha yaygın.

uzun-kase1

Skiny jeanler ile kullanarak hem spor hem de klasik şıklığı yakalayabilirsiniz.

uzun-kase2Taytlarla ve eteklerinizin altında giydiğiniz opak çoraplar ile de kullanımı bir o kadar şık.

uzun-kase3Düz ve salaş kesimler şüphesiz uzun boylular için çok avantajlı. Kısa boylu bayanlar uzun ve salaş kaşelerle aynı şıklığı yakalayamayabilir.

uzun-kase4Yerle bir biten düz montlar şüphesiz spor kombinler için daha kullanışlı.

uzun-kase5Boyfriend pantolonlarla da tercih edebileceğiniz uzun kaşelerin oturtmalı modellerini klasik kombinleriniz ile de kullanabilirsiniz.

uzun-yun-mont Kışın Renkleri Soft ve Pastel

uzun-yun-mont1Yaz renkleri kışın çok tercih ediliyor. Özellikler dış giyimde çok tercih edilen açık ve pastel yaz renkleri kışında bir çok renkle kombinlenebiliyor.

uzun-yun-mont2Kışın kullanılan daha çok siyah kahve rengi ve gri tonları yaz renkleri ile mükemmel bir uyumu sağlayarak size kışlık bir görünüm katacaktır.

uzun-yun-mont3
En önemli ayrıntı da bu renkleri kullanırken aynı tonlar kullanılabilir fakat beyazlardan kaçınmak lazım. Unutmayın yaz renklerini kullansanız da mevsim kış olacak, kombininizin sizi yaz görünümüne sokmasından kaçının.

Atkı Kaşe Kombinleri

yun-mont-şal-kombinleri
Geniş ve uzun atkılar çok kullanılıyor. Özellikle kaşeleri ve yün montları tamamlayan bu atkılar, çok sevildi. Soğuk kış günleri size yardım olacağı gibi çok soğuklar başlamadan önce aksesuar olarak da çokça kullanılıyor. Boynunuza atkı bağlamak için çok soğukları beklemenize gerek yok.

51057617_94 atkı-mont-kombiniBoyununuza sayısız dolacağınız uzun atkıların yanı sıra sadece boynunuza alacağınız atkılar ile de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tek renk kombinlerinizi atkılar ile özel kılabilirsiniz. Tüm dikkatleri atkınıza çekebilir ve böylelikle tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Çok sevilen salaş yün ve kaşe kabanlar ile tek tip olmaktan kurtulabilir sayısız kombin oluşturabilirsiniz. Bir çok aksesuar ile de farkınızı gösterebilirsiniz. Montunuzun üzerine seçeceğiniz atkılar, şallar, şapkalar ve eldivenler ile şıklık yarışında zirvelere koşabilirsiniz. Eğer hala dolabınızda yoksa sizin ihtiyacınız olan soft bir renk kaşe ve ya yün mont.